Månedens fokus

kartsystemer fra MaxSea

Denne måneden tar vi for oss kartystemet og sjøkart. Les mer ....

Tilbud

Juletilbud 2021,  Dennne måneden kjører vi ekstra gode tilbud på Raymarine VHF. SE TILBUD.

Nyheter fra IF Elektro

Vi får stadig inn nye og interessante produkter. I "Nyheter" kan du se hva vi har av nytt. Gå til: nyheter

Månedens fokus

 

 maxseaexplorer white

.

MaxSea Time Zero Navigator er et navigasjonsprogram basert på den nye teknologien Time Zero. Produktet bygger på den ultraske 3D motorikken som gjør navigasjonen enestående og virkelighetsnær. Som standard kan du bla igjennom kartene og satellittbildene/flyfoto som om du reiser rundt i den virkelige verden. Sammen med den nye ruteplanleggingsfunksjonen og værmeldingssystemet (gratis!), kan du planlegge din seilas til minste detalj (både i tid og sted). Programmet har innebygget funksjoner som gjør at du kan tilpasse utseende slik at MaxSea Time Zero Navigator tilpasses ditt behov.

 

 

 

 

 

Du er her: Hjem Nyheter Månedens fokus Månedens fokus